Descriere
Rama din Lemn, 1 Pos, Wenge, M Elegance
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Lacquered |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Wood |
| Halogen free | Yes |
| Material quality | Other |
| Model/type | |
| With hinged lid | No |
| Number of device inserts horizontal | 1 |
| Number of device inserts vertical | 1 |
| Number of switch inserts | 1 |
| Number of modules vertical (module system) | 0 |
| Number of modules horizontal (module system) | 0 |
| Number of units | 1 |
| Mounting/installation | |
| Mounting direction | Horizontal and vertical |
| With mounting grid | No |
| Type of fastening | Clamping/screw mounting |
| Suitable for built-in installation | No |
| Flush-mounted installation | - |
| Suitable for wall duct | No |
| Application | |
| Suitable for subfloor installation duct box | No |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | - |
| Transparent | No |
| Colour | Wood |
| Measurements | |
| Built-in height | 0 mm |
| Height | 90 mm |
| Diameter bore hole (opening) | 60 mm |
| Width | 90 mm |
| Built-in width | 0 mm |
| Depth | 10.1 mm |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Options | |
| Label space/information surface | No |
| Anti-bacterial treatment | - |
| Other | |
| Impact strength | - |
| Package 1 | |
| volume | 227,95 cm3 |
| weight | 52 g |
| length | 9,7 cm |
| width | 9,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480457999 |
| Package 2 | |
| volume | 24611,21 cm3 |
| weight | 4,502 kg |
| length | 40,3 cm |
| width | 31 cm |
| qmax | 80 |
| qmin | 80 |
| um | CT |
| gtin | 43606480457997 |