Descriere
Merten System M/System D, Senzor de temperatura pentru masurarea temperaturii pardoselii conectabil la Multitouch Pro
Documente
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | - |
| Spare part | - |
| Type of accessory/spare part | Temperature sensor |
| Package 1 | |
| volume | 891,184 cm3 |
| weight | 74 g |
| length | 11,2 cm |
| width | 10,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4042811167639 |
| Package 2 | |
| volume | 25335,648 cm3 |
| weight | 1,952 kg |
| length | 41,6 cm |
| width | 30,3 cm |
| qmax | 21 |
| qmin | 21 |
| um | CT |
| gtin | 34042811167630 |