Descriere
2 Ecrane Terminale - 3 Poli/4 Poli - Pentru Ins40 - 160
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Package 1 | |
| volume | 193,44 cm3 |
| weight | 65,8 g |
| length | 7,8 cm |
| width | 4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3303430289579 |
| Package 2 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 3,361 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 45 |
| qmin | 45 |
| um | CT |
| gtin | 43303430289577 |