Descriere
"Merten System M/System D, Simbol dreptunghiular cu marcaj clopotel"
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| Transparent | Yes |
| RAL-number (similar) | - |
| Other | |
| Printable with | - |
| Imprint/indication | Symbol "bell" |
| Model/type | |
| With tangible imprint | No |
| Model | Symbols |
| Package 1 | |
| volume | 4,896 cm3 |
| weight | 0,8 g |
| length | 5,1 cm |
| width | 2,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 4011281238750 |
| Package 2 | |
| volume | 534,006 cm3 |
| weight | 82 g |
| length | 9,3 cm |
| width | 8,7 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | BX |
| gtin | 14011281238757 |
| Package 3 | |
| volume | 22200 cm3 |
| weight | 4,706 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 4000 |
| qmin | 4000 |
| um | CT |
| gtin | 24011281238754 |