Descriere
Priza Rsz, Contact Separat, 12 A,
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 15.5 mm |
| Height | 92.5 mm |
| Depth | 65 mm |
| Model/type | |
| Number of pins | 8 |
| With detachable clamps | No |
| Connection | |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Options | |
| Function extension possible | No |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Package 1 | |
| volume | 84,32 cm3 |
| weight | 39 g |
| length | 8 cm |
| width | 6,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110260083 |
| Package 2 | |
| volume | 1071 cm3 |
| weight | 428 g |
| length | 17 cm |
| width | 9 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110260080 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 10,575 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 240 |
| qmin | 240 |
| um | CT |
| gtin | 43389110260081 |
| Package 4 | |
| weight | 95,036 kg |
| length | 80 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 1920 |
| qmin | 1920 |
| um | PF |