Descriere
Unitate de fixare, plac. cu stalp 400mm, neagra
Documente
Fisa tehnica
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Material | |
| Material | Other |
| Measurements | |
| Tube length | 400 mm |
| Package 1 | |
| volume | 4643,73 cm3 |
| weight | 561 g |
| length | 56,7 cm |
| width | 9,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485433165 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 7,926 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 12 |
| qmin | 12 |
| um | CT |
| gtin | 23606485433169 |