Descriere
Soclu Rgz, Contact Separat -10 A, 250 V, Conector cu surub
Documente
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 15.8 mm |
| Height | 77.5 mm |
| Depth | 73 mm |
| Model/type | |
| Number of pins | 5 |
| With detachable clamps | Yes |
| Options | |
| Function extension possible | Yes |
| Connection | |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Package 1 | |
| volume | 88,48 cm3 |
| weight | 36 g |
| length | 7,9 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480689437 |
| Package 2 | |
| volume | 1270,564 cm3 |
| weight | 382 g |
| length | 16,6 cm |
| width | 8,9 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13606480689434 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 7,35 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 180 |
| qmin | 180 |
| um | CT |
| gtin | 43606480689435 |