Descriere
Suport De Legenda Fara Placa De Legenda - Pentru Placa Frontala 60 X 60 Mm
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Other |
| Measurements | |
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Hole diameter | 22 mm |
| Width opening | 0 mm |
| Height opening | 0 mm |
| Model/type | |
| Shape | Rectangular |
| Package 1 | |
| volume | 92,625 cm3 |
| weight | 7 g |
| length | 3,25 cm |
| width | 9,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110552461 |
| Package 2 | |
| volume | 185,25 cm3 |
| weight | 70 g |
| length | 6,5 cm |
| width | 9,5 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110552468 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 874 g |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 43389110552469 |