Descriere
Easy Styl, Suport fixare, 7Module, negru
Documente
Fisa tehnica
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 196 mm |
| Height | 72 mm |
| Depth | 18 mm |
| Material | |
| Material assembly frame | - |
| Connection | |
| With PE-connection | - |
| Protection | |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | - |
| Mounting/installation | |
| Type of mounting rail | - |
| Mounting type of the fixing element | - |
| Other | |
| Fixing direction | - |
| Model/type | |
| Type of fixing element | Other |
| Package 1 | |
| volume | 273 cm3 |
| weight | 41 g |
| length | 19,5 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606489428853 |
| Package 2 | |
| volume | 3094 cm3 |
| weight | 466 g |
| length | 26 cm |
| width | 14 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13606489428850 |
| Package 3 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 4,992 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 100 |
| qmin | 100 |
| um | CT |
| gtin | 23606489428857 |
| Package 4 | |
| weight | 141,792 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 2600 |
| qmin | 2600 |
| um | PF |