Descriere
Canalis - Bratara De Fixare Pentru Ghidare - 100 Mm
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Mounting bracket |
| Mounting/installation | |
| Type of fastening | Wall/ceiling/suspension |
| Mounting method | Other |
| Package 1 | |
| volume | 396,9 cm3 |
| weight | 300 g |
| length | 29,4 cm |
| width | 13,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606485012612 |
| Package 2 | |
| volume | 7935 cm3 |
| weight | 2,4 kg |
| length | 34,5 cm |
| width | 20 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | BX |
| gtin | 33606485012613 |
| Package 3 | |
| volume | 883200 cm3 |
| weight | 220 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 336 |
| qmin | 336 |
| um | PF |
| gtin | 73606485012611 |