Descriere
Telecomanda - Mt400/630 - 380 - 415 V C.A. 50/60 Hz
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Electrical | |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | 380 V |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | 380 V |
| Voltage type for actuating | AC |
| Rated control supply voltage DC | - |
| Model/type | |
| Type of switch drive | Motor drive |
| Package 1 | |
| volume | 5664,4 cm3 |
| weight | 3,097 kg |
| length | 17 cm |
| width | 17 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480020186 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 19,282 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 6 |
| qmin | 6 |
| um | CT |
| gtin | 43606480020184 |