Descriere
Telecomanda Easypact CVS400...630, 400 Vc.a. 50/60Hz
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Electrical | |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | 400 V |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | - |
| Voltage type for actuating | AC |
| Rated control supply voltage DC | - |
| Model/type | |
| Type of switch drive | Motor drive |
| Package 1 | |
| volume | 8553,6 cm3 |
| weight | 2,935 kg |
| length | 22,5 cm |
| width | 19,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606481010865 |
| Package 2 | |
| volume | 72000 cm3 |
| weight | 9,452 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 3 |
| qmin | 3 |
| um | CT |
| gtin | 13606481010862 |
| Package 3 | |
| volume | 1008000 cm3 |
| weight | 125,424 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 36 |
| qmin | 36 |
| um | PF |