Descriere
Pini Dubli Pentru Cablare - Mediu - 2.5 Mm² - Albastru
Documente
Fisa tehnica
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Blue |
| Options | |
| For cables resistant to short circuit | No |
| Insulated | Yes |
| Material | |
| Surface protection | Tinned |
| Material | Copper |
| Halogen free | No |
| Material insulation | Polyamide (PA) |
| Model/type | |
| Construction type | Standard |
| Reel/roll packaging | No |
| With identification flag | No |
| Connection | |
| Nominal cross section | 0.5 mm² |
| Measurements | |
| Sleeve length | 8 mm |
| AWG size | 14 |
| Package 1 | |
| volume | 0,224 cm3 |
| weight | 0,1 g |
| length | 1,4 cm |
| width | 0,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110518917 |
| Package 2 | |
| volume | 1137,5 cm3 |
| weight | 126 g |
| length | 12,5 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 500 |
| qmin | 500 |
| um | BX |
| gtin | 13389110518914 |
| Package 3 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 819 g |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 2500 |
| qmin | 2500 |
| um | CT |
| gtin | 43389110518915 |