Descriere
Bloc Borne Cu Arc Demontabil Cu 28 De Cai
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Type of electrical accessory/spare part | Other |
| Type of mechanical accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Package 1 | |
| volume | 182,16 cm3 |
| weight | 83 g |
| length | 11 cm |
| width | 4,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3595864012599 |
| Package 2 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 5,425 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 60 |
| qmin | 60 |
| um | CT |
| gtin | 63595864012591 |