Descriere
Termostat de camera KNX, antracit, System M
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Connection | |
| With bus connection | Yes |
| Number of digital inputs | - |
| Material | |
| Surface protection | Untreated |
| Surface finishing | Matt |
| Material | Plastic |
| Material quality | Other |
| Model/type | |
| With display | No |
| External sensor | - |
| With anti-theft/dismantling protection | No |
| With LED indication | No |
| With local operation | No |
| Assembly arrangement | Basic element with central cover plate |
| Setting/control | |
| Manual set point setting | No |
| Class of the temperature control | - |
| Colour | |
| RAL-number (similar) | 7024 |
| Transparent | No |
| Colour | Anthracite |
| Communication | |
| Bus system radio frequency | No |
| Bus system KNX-RF (Radio Frequency) | No |
| Bus system Powernet | No |
| Other bus systems | None |
| Bus system KNX | Yes |
| Bus system LON | No |
| Electrical | |
| Standby power consumption (solstandby) | - |
| Measurements | |
| Min. depth of built-in installation box | - |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Options | |
| Presence button | No |
| Parallel-service possible | No |
| Radio frequency bidirectional | No |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Flush-mounted |
| Package 1 | |
| volume | 335,008 cm3 |
| weight | 72 g |
| length | 7,6 cm |
| width | 7,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480210563 |
| Package 2 | |
| volume | 24747,12 cm3 |
| weight | 3,966 kg |
| length | 40,5 cm |
| width | 30,4 cm |
| qmax | 50 |
| qmin | 50 |
| um | CT |
| gtin | 43606480210561 |