Descriere
Canalis - Cofret Derivatie Pentru Siguranta Nf - 10 X 38 - 25 A - 3L+N+Pe
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | White |
| RAL-number | 9001 |
| Measurements | |
| Length | 103 mm |
| Width | 48.8 mm |
| Height | 161 mm |
| Protection | |
| Protection | Cylindrical fuse |
| Degree of protection (IP) | IP55 |
| Degree of protection (NEMA) | - |
| Model/type | |
| Number of other socket outlets | 0 |
| Number of CEE socket outlets (IEC 60309) | 0 |
| With locking | No |
| Type of socket outlets | Other |
| Branch off type | Pipe in-lead |
| Number of NEMA socket outlets | 0 |
| Electrical | |
| Number of conductors (without earthing) | 4 |
| Rated current AC 50 Hz | 25 A |
| Number of poles | 4 |
| Rated voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Options | |
| Phase selection | No |
| Package 1 | |
| volume | 1454,232 cm3 |
| weight | 294 g |
| length | 15,8 cm |
| width | 11,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480003295 |
| Package 2 | |
| volume | 40800 cm3 |
| weight | 7,786 kg |
| length | 60 cm |
| width | 40 cm |
| qmax | 24 |
| qmin | 24 |
| um | BX |
| gtin | 33606480003296 |
| Package 3 | |
| volume | 790080 cm3 |
| weight | 136,576 kg |
| length | 120 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 384 |
| qmin | 384 |
| um | PF |
| gtin | 73606480003294 |