Descriere
Varistor + Led Verde, 110, 230 V C.A./C.C., pentru Soclu Rsz
Documente
Specificatii
| Electrical | |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | 110 V |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | 110 V |
| Rated control supply voltage DC | 110 V |
| Voltage type for actuating | AC/DC |
| Model/type | |
| With LED indication | Yes |
| Function | Varistor (voltage-sensitive resistor) |
| Package 1 | |
| volume | 4,9 cm3 |
| weight | 2 g |
| length | 3,5 cm |
| width | 1,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110261820 |
| Package 2 | |
| volume | 86,7 cm3 |
| weight | 24 g |
| length | 8,5 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 13389110261827 |
| Package 3 | |
| volume | 18000 cm3 |
| weight | 4,055 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 1500 |
| qmin | 1500 |
| um | CT |
| gtin | 23389110261824 |