Descriere
Varistor + Led Verde, 24, 60 Vca/Cc, pentru Socluri Rsz
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Electrical | |
| Rated control supply voltage AC 50 Hz | 24 V |
| Rated control supply voltage AC 60 Hz | 24 V |
| Rated control supply voltage DC | 24 V |
| Voltage type for actuating | AC/DC |
| Model/type | |
| With LED indication | Yes |
| Function | Varistor (voltage-sensitive resistor) |
| Package 1 | |
| volume | 33,75 cm3 |
| weight | 2 g |
| length | 3 cm |
| width | 4,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3389110261608 |
| Package 2 | |
| volume | 231 cm3 |
| weight | 23 g |
| length | 11 cm |
| width | 7 cm |
| qmax | 10 |
| qmin | 10 |
| um | BX |
| gtin | 23389110261602 |
| Package 3 | |
| volume | 36000 cm3 |
| weight | 5,166 kg |
| length | 40 cm |
| width | 30 cm |
| qmax | 2000 |
| qmin | 2000 |
| um | CT |
| gtin | 43389110261606 |