Descriere
Sertar fix 50 lbs/22,7 kg negru
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 483 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 406 mm |
| Width | 483 mm |
| Suitable for enclosure building height | 89 mm |
| Height | 89 mm |
| Depth | 406 mm |
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Model/type | |
| Model | Shelf |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 22.6 kg |
| Package 1 | |
| volume | 25963,08 cm3 |
| weight | 4,261 kg |
| length | 44,5 cm |
| width | 57,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304107859 |