Descriere
Filtru iesire dv/dt pentru unitate viteza variabila, IP00
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Filter |
| Package 1 | |
| volume | 154642,5 cm3 |
| weight | 53 kg |
| length | 79 cm |
| width | 45 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 3606480736742 |